شناخت و پرورش استعدادها

آنچه رسالت اصلی مرکز مدیریت استعداد بوده است

راه اندازی مرکز مدیریت استعداد

سازمان مدیریت صنعتی و موسسه گسترش اندیشه ملل طی قراردادی در خصوص راه اندازی مرکز مدیریت استعداد و توسعه اشتغال توافق نمودند. طی این توافق موسسه متعهد به راه اندازی این مرکز و ارائه خدمات مختلف مدیریت استعدادها به اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی گردید.

هدف از انعقاد اين قرارداد هم‌افزايی در زمينه‌های متنوع آموزشی، مشاوره‌ای و پژوهشی است و قرار است طرفين در زمينه راه اندازی پلتفرم استعداديابی و مديريت استعداد، توانمندسازی مهارت های دانش آموختگان، پرورش مربی و مشاوره در حوزه رفتارشناسی و مديريت استعداد، پشتيبانی نرم افزاری و پلتفرمی خدمات يكديگر و نيز برنامه ريزی و برگزاری كارگاه ها و همايش‌های تخصصی مشترك، رتبه‌بندی سرمايه های انسانی و هدايت شغلی، تحصيلی و فردی توسعه همكاري‌های بين المللی و …. گام های موثری بردارند.

راه اندازی سامانه ملی هدایت شغلی جاب داک

سازمان مدیریت صنعتی و دفتر خدمات کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص راه اندازی سامانه ملی هدایت شغلی جاب داک با عاملیت و مدیریت مرکز مدیریت استعداد و توسعه اشتغال توافق نمودند.

هدف از انعقاد اين تفاهم‌نامه هم‌افزايي در زمينه‌ مدیریت استعداد، هدایت شغلی و ایجاد پرونده ملی صلاحیت حرفه ای کارجویان و شاغلین کشور بر بستر پلتفرم ” جاب داک”  است.

بر این اساس ایجاد استاندارد ارزیابی و رتبه بندی علمی، مهارتی، شخصیتی و استعدادی دانش آموختگان شاغل و کارجوی کشور با بهره گیری از به روز ترین فرآیند های علمی در مرکز مدیریت استعداد و توسعه اشتغال سازمان مدیریت صنعتی انجام خواهد پذیرفت.

رونمایی از سامانه ملی هدایت شغلی جاب داک

مصادف با روز صنعتی و در شصتمین سال فعالیت سازمان مدیریت صنعتی، از سامانه ملی هدایت شغلی جاب داک با حضور مسئولین ذی ربط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و در سالن سازمان مدیریت صنعتی رونمایی شد.

در این همایش مدیران سازمان و معاونین محترم وزارت صمت به تبیین اهداف بلند مدت دانش بنیان این پروژه پرداختند.

همچنین مدیر مرکز مدیریت استعداد و توسعه اشتغال نیز طی سخنانی به معرفی خدمات این سامانه برای متخصصین و کارجویان، و همچنین پنلهای ویژه کارفرمایان و مدیران سازمانها پرداخت.

رونمایی رسمی

همزمان با حضور سازمان مدیریت صنعتی و مرکز مدیریت استعداد در نمایشگاه کسب و کار 1401، و با حضور مقامات مختلف از جمله معاونت اول محترم رئیس جمهور، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان مجلس و دیگر مسئولین ذی ربط پلتفرم ملی هدایت شغلی جاب داک بطور رسمی رونمایی و آغاز به کار کرد.

تفاهم همکاری با بنیاد ملی نخبگان

با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، معاونین بنیاد و مدیر مرکز مدیریت استعداد و توسعه اشتغال تفاهم نامه همکاری مشترک در ارائه خدمات به سازمانها و شرکتها و نخبگان با محوریت سامانه هدایت شغلی جاب داک به امضا رسید.

طی این تفاهم مرکز مدیریت استعداد متعهد به ارائه خدمات جذب و معرفی استعدادهای برتر و نخبگان به بنگاههای اقتصادی گردید.

طرفین تفاهم نامه بر ایجاد راهکارهای مشترک و پایدار ارائه خدمات حوزه مدیریت استعدادها تاکید کردند.

0%
مشاورین مرکز
0
مشتریان سازمانی
0
متخصصین
0
ارزیابی ها

راه حل های ما

شبکه ای از توانمندیهای نرم افزاری و سخت افزاری با هدف بهبود روابط کسب و کار به خدمت گرفته شده است تا فرآیندهای استخدامی را دانش محور و آگاهانه نماید.

کارشناسان ارزیابی

دانش و تجربه متخصصین ارزیابی و منابع انسانی جاب داک در شناخت منبع زیرساختی و ایجاد پلتفرم کارآمد و استاندارد و بروزرسانی الگوریتم های تشخیص نقش موثر دارد.

سرورهای قدرتمند

سیستم های سخت افزاری پیشرفته امکان ذخیره سازی و تحلیل داده های تخصصی با الگوریتم های جاب داک امکان را فراهم آوردهاند.

متخصصین داده کاوی

بهره مندی از علم داده و بکارگیری کارشناسان زبده هوش مصنوعی جهت بهره برداری از داده های شغلی کارجویان و نگارش الگوریتمهای انطباق فرصت شغلی مزیت جاب داک است.

بهینه سازی خودکار

ماشین یادگیری سامانه جاب داک وظیفه بروزرسانی خودکار راهکارهای هوشمند و علمی شناسایی و ارتقای خدمات و روابط کارجویان و کارفرمایان را بطور منظم برعهده دارد.

کلینیک کسب و کار

مجموعه متخصصین کلینیک کسب و کار پشتیبان جاب داک وظیفه مطالعه، مشاوره و هدایت ساختاری سیستم را جهت پالایش و بروزرسانی مداوم بر عهده دارند.

دیتابیس هوشمند

مولفه های پشتیبان ارزیابی، رتبه بندی، پالایش و گزارش دهی در جاب داک بواسطه تکنیک ها و ابزارهای نرم افزاری قدرتمند بطور مستمر بروزرسانی و تحلیل می گردند.

سازمان های همکار

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید

keyboard_arrow_up